Цемент

Цемент є важливою складовою будівельних сумішей. Наш інтернет-магазин пропонує своїм покупцям широкий асортимент високоякісної продукції з можливістю використання практично у всіх сферах будівництва. Налаштувавши критерії пошуку товару ви можете без проблем обрати потрібну вагу, маркування та вартість. Для зручності та економії вашого часу пропонуємо скористатися покупкою продукції в один клік. Це дозволяє максимально швидко і зручно підібрати необхідну суху суміші і оформити замовлення не виходячи з дому. У нас можна купити цемент оптом у Вінниці, Бердичеві, Житомирі та з доставкою в будь-яке місто України!

Переваги Портландцементу

Портландцемент – це найбільш широко використовуваний тип цементу, що використовується при виробництві бетону. Він містить суміш оксидів лужноземельних металів кальцію, а також оксид кремнію і алюмінію. Портландцемент і аналогічні матеріали виробляються шляхом випалу вапняку (як джерела кальцію) з глиною або піском, який вважається основним джерелом кремнію. Для утворення клінкеру в процесі подрібнення додається гіпс в якості регулятора твердіння. Отриманий цементний порошок при змішуванні з водою починає гідратувати і, таким чином, відмінно твердне.

Портландцемент був вперше виготовлений у Великобританії на початку 19 століття, і його назва походить від подібності з портлендським каменем, який видобувають в Дорсеті на острові Портленд. Унікальний процес виробництва вплинув на отримані в результаті характеристики цементу. Даний процес умовно поділяється на три основних етапи:

  • Приготування сировинної суміші.
  • Отримання клінкерного складу.
  • Безпосереднє виготовлення цементу.

Основними кроками для отримання продукції обов'язково є сушка при температурі 200 градусів, при якій сировина звільняється від зайвої води, декарбонізація, розкладання CaCO. Далі відбувається екзотермічний процес, охолодження і кристалізація.

Пластичний цемент – це особливий тип екологічного Портландцементу з додаванням матеріалу, що пластифікується і компонентів, що збільшують час затвердіння та покращують зручність укладання. Пластичний цемент, в основному, використовується на стінах для зовнішнього оштукатурювання. У цьому сенсі термін «пластик» не означає додавання органічних полімерів. Це свідчить саме про використання матеріалів, що збільшують час легкого нанесення суміші.

Увага! У нас також можна придбати цемент Зодчий у Вінниці з доставкою по місту і не тільки.

Застосування цементу

Найбільшого поширення Портландцемент отримав у виробництві бетону – композитного матеріалу, який містить суміш піску, цементу і води. В якості будівельного матеріалу йому можна надати будь-яку форму, і після затвердіння він стає несучим елементом конструкції.

У різних випадках співвідношення цементу і піску може варіюватися. Але професіонали радять дотримуватися базових пропорцій, щоб отримати максимально високі технічні характеристики в процесі затвердіння.

Коли портландцемент змішується з водою, він починає схоплюватися протягом декількох годин і твердне протягом декількох тижнів. Багато що залежить від добавок, які входять до його складу.

Первісне затвердіння викликається реакцією між водою, гіпсом та трикальційалюмінатом з утворенням особливих кристалогідратів. Подальше затвердіння і утворення максимально міцної бетонної основи починається після вступу в реакцію води з трьохкальцієвим силікатом. В результаті утворюється аморфний гідрат, званий простими словами силікатом кальцію, який і служить для поступового збільшення міцності матеріалу.

Звертаємо вашу увагу, що вартість цементу буде відрізнятися залежно від чотирьох основних факторів:

  1. виробника;
  2. типу суміші;
  3. марки цементу;
  4. фасування.

Також важливим фактором є правильне зберігання матеріалу. Цемент в мішках найкраще тримати в сухому місці. Якщо не обійтися без тимчасового перебування матеріалу на вулиці, рекомендується використовувати вентильовану дерев'яну підкладку. Плівка, що застосовується для покриття мішків з цементом, не повинна торкатися їх безпосередньо, оскільки вони стають вологими в разі утворення конденсату. Врахуйте, що цемент, який зберігається довго без належного захисту, вбирає вологу, і як результат уповільнюється затвердіння.

При необхідності отримати більш детальну інформацію з приводу продукції, що вас цікавить або потребі підібрати вже готові будівельні суміші – звертайтеся до менеджерів нашого сайту!

Маркування цементу

Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи достатньо буде купити цемент марки М 400, або все ж варто віддати перевагу марці М 500, потрібно визначитися з основними відмінностями між цими видами продукції.

Часто інформації щодо того, що цемент М400 здатний витримати навантаження 400 кг, а М 500 (наприклад, такий як М500 від Ortek) – 500 кг недостатньо. З цієї причини ми зібрали базові характеристики, які важливо враховувати при виборі:

М 400 – це цемент, який відрізняється великою міцністю і має протикорозійний захист. Це найпопулярніша продукція в приватному будівництві, використовується в якості основи для приготування бетону або розчину. Використовується для установки ЗБВ, робіт з підземними та надземними конструкціями, підходить для заливки фундаменту.

М500 – високоміцний цемент, який переважно використовується в промисловому будівництві і при зведенні багатоповерхових монолітних конструкцій. Його основна відмінність від М400 – більш високі показники вологостійкості, а також набагато менший час затвердіння.

Сьогодні купити портландцемент М500 в Вінниці, Житомирі, Бердичеві можна на нашому сайті. Додавайте товар в закладки або відразу відправляйте в корзину, проставляйте кількість упаковок і оформляйте замовлення. Наші менеджери допоможуть уточнити всю інформацію, що вас цікавить, щодо способів оплати, доставки та гарантійних зобов'язань.

Також ми пропонуємо звернути увагу на самовирівнювальну наливну підлогу, яка є ідеальним рішенням для швидкої та якісної заливки, а також скорочує витрати на підготовку поверхні і подальше укладання підлоги.Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)