Штукатурка

Ми можемо знайти на ринку велика кількість різних сумішей для штукатурки, які використовуються для оштукатурення внутрішніх і зовнішніх поверхонь, застосовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю, наносяться на пінопласт, гіпсокартон і т.д. Кожен з представлених різновидів має безліч переваг, але при виборі також важливо враховувати специфічні вимоги до умов подальшої експлуатації матеріалу. Якщо ви самі не можете визначитися з потрібним варіантом - звертайтеся до менеджерів нашого сайту і вони професійно проконсультують по будь-якому питанню, допоможуть вибрати якісну штукатурку для зовнішніх робіт або матеріал для використання всередині приміщення.

Традиційний спосіб приготування

Багато років поспіль для штукатурки стін застосовувалася спеціальна суміш, яку потрібно було готувати вручну. Для цього потрібна була вода, дуже дрібний річковий пісок, гашене вапно або гідрат вапна, а також цемент. Всі перераховані компоненти необхідно було змішати в певному співвідношенні, щоб вийшла так звана в'язка субстанція, яка добре наноситься на поверхню, не обсипається, відмінно тримається.

Правильна консистенція розчину - це запорука успіху, адже занадто густа суміш призведе до того, що штукатурка не буде триматися або покриється мікротріщинами після висихання, а дуже рідкий розчин погано буде наноситися на шпатель і відпаде від стіни під час нанесення.

На щастя, сьогодні можна купити гіпсову або будь-яку іншу штукатурку в Вінниці за доступними цінами та не турбуватися про пропорції! Вибирайте готову суміш, уважно вивчайте склад і призначення, уточнюйте перед вибором: даний матеріал для ручного або машинного нанесення. Якщо ви знаєте яка саме основа для штукатурки стін вам потрібна - процес покупки потрібного матеріалу не займе більш як 10 хвилин вашого часу.

Завдяки зручній формі замовлення, можливості пошуку по сайту і налаштуванням фільтрів ви легко відсортуєте потрібні позиції та зможете оформити замовлення через корзину сайту або зателефонувавши нашим менеджерам за вказаними номерами телефону!

Обирайте заодно декоративну штукатурку, затирку, сухі клейові суміші, наливні підлоги та багато іншого, що дозволить зекономити на вартості доставки.

Різновиди штукатурки і її специфіка

Є кілька найвідоміших і найчастіше використовуваних видів розчинів для штукатурки. Зокрема, ми пропонуємо звернути увагу на наступні позиції:
  1. Вапняний розчин. Готують шляхом змішування річкового піску з сумішшю вапна в співвідношенні 3: 1 (3 частини піску та 1 частина вапна). Для приготування потрібно додати воду в потрібній пропорції до створення необхідної консистенції розчину.
  2. Цементно-вапняний розчин. Являє собою суміш гашеного вапна, цементу і річкового піску в співвідношенні від 1: 1: 3 до 1: 1: 5. У обох випадках є 1 частина вапна, 1 частина цементу і 3-5 частин піску. Для приготування знову додаємо воду до утворення необхідної консистенції розчину.
  3. Цементна штукатурка. Це суміш цементу і піску, які, як правило, змішуються в співвідношенні 1: 4, тобто 1 частина цементу і 4 частини піску. Для приготування в суху суміш все так же додається вода для створення необхідної консистенції розчину.

Дуже важливою частиною підготовки розчину до штукатурки є саме заміс. У розчині не повинно бути грудок цементу, піску або вапна. При приготуванні суміші за допомогою міксера рекомендуємо перемішувати субстанцію протягом 3-х хвилин.

Увага! Якщо вам потрібно використовувати даний матеріал для фінішної обробки стін, зверніть увагу що є спеціальна штукатурка для пінопласту, яка дещо відрізняється від базових варіантів наявністю додаткових в'язких компонентів.

Цільове використання штукатурки

Вапняна штукатурка часто застосовується для внутрішніх робіт в приміщенні. Її можна використовувати на поверхнях з недостатньою гідроізоляцією кладки з підвищеною вологістю. Основні властивості - це проникнення повітря та здатність розсіювати частинки водяної пари. Однак в дуже вологих умовах слід використовувати спеціальні гідроізоляційні суміші. Повітропроникність розчину забезпечується вапном.

Вапняно-цементна штукатурка має меншу повітропроникність, що обумовлено цементним компонентом в складі. Вона не повинна використовуватися на вологих стінах. Однак, величезною перевагою матеріалу є твердість і міцність, які підвищують зносостійкість, і тому штукатурка підходить для поверхонь, де стіни піддаються більшому навантаженню і є ризик механічного зносу. Сьогодні ціна на цю штукатурку в Вінниці максимально доступна. Також діють вигідні акції, що дозволяють заощадити.

Вапняно-цементний розчин готують з вапна, цементу і піску. Він призначений для зовнішньої та внутрішньої штукатурки стін у вологому середовищі (наприклад, використовується як штукатурка для ванної) або оздоблення стін в місцях, схильних до більшого зносу (наприклад, сходові прольоти). Необхідно враховувати, що цемент знижує повітропроникність штукатурки й, отже, здатність кладки «дихати», тому, наприклад, при реконструкції старих будинків з неізольованим фундаментом (або утеплених тільки глиняною стяжкою) рекомендується використовувати вапняну штукатурку без цементного компонента.

Цементна штукатурка відрізняється міцною поверхнею, що має дуже низьку повітропроникність. Часто використовується, наприклад, в підвалах. Цементний розчин застосовують для штукатурки приміщень з високим рівнем постійної вологи. Також в субстанцію можна додати фарбувальний пігмент для бетону.

Гіпсова штукатурка. Як ви розумієте виходячи з назви, штукатурка на основі гіпсу – це субстанція, в якій гіпс є основним компонентом. Це, безумовно, дає можливість досягти гладкості стіни та створювати поверхню, здатну піддаватися надалі малярним роботам. Легкість, пластичність, універсальність – ось основні переваги штукатурки.Штукатурка цементно-вапняна Ферозіт 220, 25 кг
Outlet
Штукатурка цементно-вапняна Master Contur 25 кг
Outlet

Штукатурка цементно-вапняна Master Contur 25 кг

Тип:штукатурка
Основа:цементно-вапняна
Застосування:для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт, стіни, фасад, фундамент
119.00 грн.
Штукатурка цементна стартова SILTEK РМ-11 (25кг)

Штукатурка цементна стартова SILTEK РМ-11 (25кг)

Тип:штукатурка
Основа:цементна
Застосування:для вирівнювання поверхонь стін і стель шаром до 30 мм, всередині і зовні будинків, перед подальшої обробкою: шпаклюванням, нанесенням декоративної штукатурки, приклеюванням теплоізоляційних плит, плитки
169.51 грн.
Штукатурка цементна стартова Siltek Р-11 (25кг)

Штукатурка цементна стартова Siltek Р-11 (25кг)

Тип:штукатурка
Застосування:для вирівнювання поверхонь стін та стель шаром до 30 мм, всередині та зовні будівель, перед подальшим опорядженням: шпаклюванням, нанесенням декоративної штукатурки, приклеюванням теплоізоляційних плит, плитки і т.п.
147.40 грн.
Штукатурка цементна С-15 Wallmix (25кг)

Штукатурка цементна С-15 Wallmix (25кг)

Тип:штукатурка
Основа:цементна
Застосування:для зовнішніх і внутрішніх робіт
127.00 грн.
Штукатурка цементна вапняна SILTEK PM-10 Grey (25кг)

Штукатурка цементна вапняна SILTEK PM-10 Grey (25кг)

Тип:штукатурка
Основа:цементно-вапняна
Застосування:для вирівнювання недеформівних поверхонь стін та стель шаром до 50 мм, всередині сухих приміщень, а також приміщень з помірним рівнем зволоження, перед подальшим опорядженням
147.40 грн.
Штукатурка для газ/бетону сіра SILTEK Р-17 (25кг)

Штукатурка для газ/бетону сіра SILTEK Р-17 (25кг)

Тип:штукатурка
Застосування:для вирівнювання поверхонь із піно- та газобетону, перед нанесенням декоративних матеріалів
Штукатурка для внутрішніх робіт Knauf Rotband

Штукатурка для внутрішніх робіт Knauf Rotband

Тип:штукатурка універсальна
Основа:гіпсова
Застосування:призначена для оштукатурювання стін та стель
285.00 грн.
Штукатурка для внутрішніх робіт HP START 30 кг.

Штукатурка для внутрішніх робіт HP START 30 кг.

Тип:штукатурка
Основа:гіпсова
Застосування:для стартового вирівнювання стін та стель усередині приміщення
215.00 грн.
Штукатурка гіпсова фінішна КМ Saten 25кг, Krumix
outlet

Штукатурка гіпсова фінішна КМ Saten 25кг, Krumix

Тип:штукатурка
Основа:гіпсова
Колір:білий
115.00 грн.
Штукатурка гіпсова універсальна SILTEK РМ-20 PRO (25кг)

Штукатурка гіпсова універсальна SILTEK РМ-20 PRO (25кг)

Тип:штукатурка
Основа:гипсова
Застосування:для вирівнювання деформованих поверхонь стін і стель в сухих приміщеннях, шаром до 80мм, перед подальшим оздобленням (шпаклівкою, обробкою декоративною штукатуркою, облицюванням плиткою і тп) підтримує комфортний мікроклімат в приміщеннях
250.00 грн.
Штукатурка гіпсова універсальна Plato Gipswand 30 кг

Штукатурка гіпсова універсальна Plato Gipswand 30 кг

Тип:штукатурка
Основа:гіпсова
Застосування:для створення високоякісних плоских рівних поверхонь стін та стель ручним способом в приміщеннях з нормальною вологістю
Колір:білий
216.00 грн. 190.08 грн.
Показано від 1 до 12 з 27 (всього сторінок: 3)