Прибирання та дезінфекція поверхонь за допомогою професійних клінінгових інструментів

Якщо ви власник компанії, що надає послуги з прибирання житлових будинків, офісів, торгових і виробничих приміщень, шкіл, готелів, закладів громадського харчування, то напевно не раз задавалися питань яке обладнання купити для клінінгової компанії і при цьому не розоритися. Вся справа в тому, що більшість професійного обладнання та засобів для прибирання коштують дорого, а якщо знехтувати порадами фахівців і купити дешеві аналоги - виникає великий ризик неефективного надання послуг та як наслідок, втрати репутації фірми.

За роки діяльності на ринку ми вивчили всі можливі варіанти і змогли знайти ідеальний компроміс. Цікавить, як придбати обладнання для клінінгу недорого і при цьому отримати продукцію і техніку високої якості? Тоді ознайомтеся з пропозиціями нашого каталогу.

Професійна дезінфекція

І так, дезінфекція особливо важлива в той час, коли ситуація адаптується до епідемії коронавирусу. Відверто кажучи, наприклад, звичайне мило або очищення водою з оцтом не так ефективні в реаліях великої компанії, офіси якої щодня відвідують сотні людей, як професійна дезінфекція.

Основа дезінфекції - її ефективність. Саме тому професійні парогенератори, машини для клінінгу, а також їх основні комплектуючі повинні забезпечувати максимально продуктивну роботу і гарантувати 100% результат. Наше обладнання, будь то мінімийка для машини або парогенератор для очищення і дезінфекції поверхонь в офісі, відрізняється високою якістю і забезпечує продуктивну роботу протягом усього терміну служби.

При виборі вам обов'язково потрібно знати:

  • Проти чого ефективно те чи інше обладнання (бактерії, грибки, віруси і т. Д.).
  • На яких поверхнях його можна використовувати.
  • При якій температурі і в яких умовах діє.
  • Яка необхідна тривалість дії.
  • Якщо це дезінфікуючий засіб, то чи є воно розведеним і вже готовим до безпосереднього використання або ж є концентратом

Перед тим, як приступити до обробки, також необхідно, щоб обрана область була очищена від великих залишків їжі або інших забруднень, які могли б негативно вплинути на ефективність. Якщо ви збираєтеся дезінфікувати брудні поверхні на промисловому підприємстві, попередньо потрібно буде пройтися будівельним пилососом з циклоном.

Для побутового використання. Побутові мийки, які в основному застосовуються в домашньому господарстві, вони не нагрівають воду. Їх перевага - більш низька закупівельна ціна і мінімальні експлуатаційні витрати. Промислові машини високого тиску з водяним нагрівом. Для їх роботи необхідний вбудований паливний бак, який дозволяє нагрівати воду до температури від 80 до 140 ° C, що збільшує ефективність очищення. Вони відмінно видаляють стійкі забруднення. Недоліком є ​​більш висока закупівельна ціна і більш високі експлуатаційні витрати.

Для побутового використання. Побутові мийки, які в основному застосовуються в домашньому господарстві, вони не нагрівають воду. Їх перевага - більш низька закупівельна ціна і мінімальні експлуатаційні витрати. Промислові машини високого тиску з водяним нагрівом. Для їх роботи необхідний вбудований паливний бак, який дозволяє нагрівати воду до температури від 80 до 140 ° C, що збільшує ефективність очищення. Вони відмінно видаляють стійкі забруднення. Недоліком є ​​більш висока закупівельна ціна і більш високі експлуатаційні витрати. Для побутового використання. Побутові мийки, які в основному застосовуються в домашньому господарстві, вони не нагрівають воду. Їх перевага - більш низька закупівельна ціна і мінімальні експлуатаційні витрати. Промислові машини високого тиску з водяним нагрівом. Для їх роботи необхідний вбудований паливний бак, який дозволяє нагрівати воду до температури від 80 до 140 ° C, що збільшує ефективність очищення. Вони відмінно видаляють стійкі забруднення. Недоліком є ​​більш висока закупівельна ціна і більш високі експлуатаційні витрати. Для побутового використання. Побутові мийки, які в основному застосовуються в домашньому господарстві, вони не нагрівають воду. Їх перевага - більш низька закупівельна ціна і мінімальні експлуатаційні витрати. Промислові машини високого тиску з водяним нагрівом. Для їх роботи необхідний вбудований паливний бак, який дозволяє нагрівати воду до температури від 80 до 140 ° C, що збільшує ефективність очищення. Вони відмінно видаляють стійкі забруднення. Недоліком є ​​більш висока закупівельна ціна і більш високі експлуатаційні витрати.

Мийки високого тиску - для чого і де застосовуються

Мийки високого тиску - це незамінні пристрої для здійснення багатьох видів діяльності по дому і в саду. Також вони можуть використовуватися для миття машини, очищення брудних коліс, збирання тераси і під'їзду до будинку, плиткових і асфальтних покриттів, для очищення фасаду або паркану.

Якщо ви не знаєте, як вибрати апарат високого тиску, радимо, перш за все, звернути особливу увагу на заявлений виробником тиск і витрати води. Чим вище тиск, тим ефективніше буде очищення, а чим вища витрата - тим швидше робота. Якщо мити велосипед, машину або терасу потрібно рідко, на дуже потужну модель витрачатися не потрібно, вам підійде мийка високого тиску низького або середнього класу. Якщо ж в пріоритеті професійне регулярне використання - тут не обійтися без високого класу техніки.

Сучасні машини працюють на основі стиснення напору води, яка створює сильний потік під впливом повітря. Ви коли-небудь пробували закривати садовий шланг великим пальцем? Це аналогічний принцип! Обсяг потоку рідини зменшиться, а тиск буде набагато вище. Завдяки цьому сильний струмінь допоможе змити навіть найважчі забруднення.

На ринку є два типи очисників високого тиску:

  1. Для побутового використання. Побутові мийки, які в основному застосовуються в домашньому господарстві, вони не нагрівають воду. Їх перевага - більш низька закупівельна ціна і мінімальні експлуатаційні витрати.
  2. Промислові машини високого тиску з водяним нагрівом. Для їх роботи необхідний вбудований паливний бак, який дозволяє нагрівати воду до температури від 80 до 140 ° C, що збільшує ефективність очищення. Вони відмінно видаляють стійкі забруднення. Недоліком є ​​більш висока закупівельна ціна і більш високі експлуатаційні витрати.

У нас ви також можете вибрати додаткові комплектуючі для мийних машин високого тиску у відповідності з поточними потребами. В асортименті є універсальні і спеціалізовані щітки, професійні засоби для чищення і т. д.

27.08.2021

Коментарі 0