Професійний клінінг - обладнання та інструменти для якісного прибирання

Прибирання після ремонту - це словосполучення, яке зазвичай приховує всю радість змін при одній лише думці що всюди пил, бруд та часи виснажливого ​​прибирання. Залишки фарби, будматеріали, бруд, пил - все це вимагає сили, рішучості та відповідного набору інструментів. Щоб домогтися оптимального ефекту і мінімізувати обсяг робіт, варто найняти професійну команду або обзавестися мінімальним набором клінінгового обладнання.

До речі, у нас є все для професійного прибирання, тому якщо варіант з послугами професіоналів для вас не прийнятний, ми готові допомогти з вибором якісних інструментів і засобів для очищення різних видів поверхонь від складних забруднень.


Етапи збирання

Найперше правило з прибирання приміщення після ремонту - це проведення спочатку сухої очистки, а тільки потім вологе прибирання. Якщо ж післяремонтні роботи почати з миття підлог, то пил і сміття швидко перетворяться в бруд.

Також при збиранні після ремонту потрібно дотримуватися правил: йдемо зверху вниз. Спочатку потрібно почати прибирання з очищення стелі і тих деталей, що розташовані вище за все, а після рухатися вниз. Пилососити і протирати підлогу потрібно в останню чергу.

Зверніть свою увагу, що побутові моделі пилососів менш довговічні. У тому випадку, якщо немає можливості використовувати спеціалізований пристрій, рекомендується прибрати спочатку вручну великі забруднення а після тільки починати пилососити.

Найскладніше - це позбутися дрібного пилу, який потрапляє всюди, особливо після штукатурки, шпаклювання та шліфування стін. Тут важливо правильно вибрати потужний пилосос для прибирання після ремонту, можливо, з функцією циклонічного очищення. Щоб прибрати дрібне сміття і пил з усіх затишних куточків необхідно використовувати спеціальні насадки, які допомагають максимально підвищити ефективність роботи і скоротити трудові ресурси.

Також не забувайте, що процес миття підлог після ремонту повинен бути безперервним і багаторазовим. Ми рекомендуємо мити підлогу після кожного етапу збирання, кожен раз дозволяючи поверхні висохнути, щоб побачити, які ділянки більш забруднені.

Якщо ви хочете купити побутовий пилосос для будівельного пилу наші менеджери готові допомогти з вибором. Звертайтеся до представників компанії за вказаними номерами телефону та отримуйте професійну консультацію абсолютно безкоштовно. Якщо ви з Вінниці - можете забрати техніку в нашому магазині, а якщо ви з іншого міста - замовляйте доставку на найвигідніших для вас умовах.

Базова клінінгова техніка

Якщо вам потрібна професійна клінінгова техніка, поспішаємо звернути вашу увагу на такі базові складові:

  • Пароочисник. Професійні промислові парогенератори найчастіше використовуються для очищення і дезінфекції поверхонь. Пристрої зазвичай отримується з набором аксесуарів, таких як: насадка для миття вікон, щітки для підлоги і стін, скребки і т. д.
  • Для чищення підлоги і килимів необхідний ефективний пилосос. Це кращий спосіб очистити підлогу від пилу, крихт і різного дрібного сміття. Сьогодні ми можемо вибирати не тільки пилососи без мішка, але й автоматичні, вертикальні і автомобільні моделі. У кожного з них свої сильні сторони, і вибрати найкращий варіант можна тільки індивідуально.
  • Склоочисник, який застосовується не тільки для миття вікон, а й для будь-яких скляних поверхонь. Він може бути оснащений різними аксесуарами, які поліпшать очищення вікон і дзеркал.
  • Різний інвентар для прибирання. Сюди відносимо мопи, швабри, флаундери, відра, педи і багато іншого. Ці незначні на перший погляд аксесуари незамінні в процесі надання клінінгових послуг та разом з професійними засобами для очищення допомагають провести прибирання швидко і якісно.

Прибирання - заняття не з приємних. Щоб зробити цю роботу менш клопіткою, варто забезпечити себе хорошими пристосуваннями і аксесуарами, які полегшать процес і заощадять ваш час. У нашому магазині для професійного прибирання є варіанти на будь-який смак і гаманець. Ознайомившись з каталогом продукції і звернувшись до менеджерів компанії, ви зможете підібрати ідеальний варіант і замовити товар з доставкою по Україні.

27.08.2021

Коментарі 0