Промислові пилососи і парогенератори - основний інвентар будь клінінгової компанії

Якщо ви шукаєте якісний інвентар для прибирання після ремонту, то нам точно є що вам запропонувати! Почати, мабуть, варто з промислових пилососів - багатофункціональних пристроїв, які можуть обробляти широкий спектр забруднень завдяки своїй високій продуктивності.

Потужні промислові пилососи - робимо правильний вибір

Ці пристрої набагато більш універсальні, ніж звичайні побутові пилососи. Ви можете прибирати ними пил, а також тирсу, частинки піску, старої штукатурки і інших слідів ремонту. У той же час вони повинні витримувати екстремальні умови праці та високе навантаження, що відображається на їх міцній конструкції.

Їх основні відмінності:

 • Призначені для прибирання на виробництві, в гаражах або після ремонту.
 • Можуть надійно видаляти не тільки металеві тирса, шматочки штукатурки, пил, але також збирати й утримувати всередині резервуара хімічні речовини, фарбу, масло та ін.
 • Загальна ємність контейнера для збору сміття, як правило, трохи більше, ніж у побутових пилососів.
 • Більш тривалий термін служби пристрою.
 • Велика мобільність.

Промислові пилососи також відрізняються якісною фільтрацією, здатною прибирати навіть найдрібніший пил. Це особливо важливо для промислових пилососів, які працюють з потенційно небезпечним середовищем. Клас пило поглинання визначає для якої роботи підходить пилосос: L - робота без небезпечного пилу, найчастіше застосовується в будівництві; M - пил із середнім ступенем ризику, наприклад, на столярних підприємствах; H - пил з високим ступенем ризику, канцерогенна, токсична або патогенна.

Якщо ви бачите, що ціна на клінінгове обладнання у Львові набагато більша, ніж у Вінниці, Хмельницькому або іншому невеликому місті України - пропонуємо вам оформити замовлення на нашому сайті. Досвідчені менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант відповідно до ваших індивідуальних запитів і фінансових можливостей.

Навіщо клінінгові компанії використовують парогенератори

Якщо вас зацікавили пристрої, які часто використовують професійні клінінгові компанії для очищення та дезінфекції різних поверхонь, але при цьому ви не знаєте, які бувають парогенератори та за якими критеріями проводиться вибір - ми готові допомогти з відповідями.

І так, найголовніше це те, що дані пристрої не використовують хімічні речовини при роботі і видаляють бруд або жир тільки за допомогою пари. Крім великих пароочищувачів, які зовні нагадують пилососи, ви також можете купити невеликі ручні прилади, які підходять для побутових цілей, а також для прибирання салону автомобіля. Ціна і вартість в цьому випадку знаходяться в ідеальному співвідношенні.

Бажаючи дізнатися який парогенератор підходить для прибирання будинку, ви повинні врахувати:

 • Використання. Спочатку подумайте, який тип пароочисника вам найбільше підходить, чи повинен це бути невеликий ручний пароочисник для обшивки чи один з багатофункціональних приладів.
 • Розмір обладнання (вага і габарити).
 • Спосіб електроживлення. Вибирайте з приладів з живленням від мережі або тих, чия робота пов'язана з акумулятором.
 • Обсяг баку. Чим більше ємність, тим довше зазвичай триває робота очищувача, плюс, якщо у нього 2-х камерна система, в нього можна заливати воду безпосередньо під час прибирання.
 • Тиск пару. Прилади меншого розміру відрізняються тиском пари до 3 бар, більші моделі мають від 3 до 5 бар, чим вище тиск матиме ваш пристрій, тим швидше і ефективніше буде очищення.
 • Потужність нагріву: найчастіше це значення становить від 1200 до 3000 Вт, і воно також прямо впливає на ефективність очищення.

У нашому інтернет магазині Інтрументи для клінінгу ви знайдете всі необхідні інструменти і аксесуари. Звертайтеся, з радістю допоможемо з вибором і оформленням замовлення.

27.08.2021

Коментарі 0