Батареї в в Вінниці

Батареї в в Вінниці

Електричні інструменти на акумуляторах - це дійсно незамінні в побуті пристрої, які дозволяють проводити будівельні та ремонтні роботи навіть без доступу до електромережі. При цьому періодично батареї таких пристроїв виходять з ладу, внаслідок чого потрібне проведення їх заміни. Для того, щоб вони довше прослужили, слід вибирати тільки якісні та надійні пристрої, які можна знайти у нашому магазині за доступною вартістю. Перед тим, як купити змінний акумулятор для шуруповерта, болгарки або іншого електричного інструменту, варто звернути увагу на деякі особливості таких приладів.

Що враховувати під час виборів?

Може здатися, що купити акумулятори для болгарки справді просто. Насправді це не зовсім так, адже в більшості випадків необхідно при виборі враховувати велику кількість досить важливих факторів, про які багато покупців не завжди замислюються. Серед них фахівці виділяють насамперед такі:

 • номінальна напруга;
 • ємність батареї;
 • габаритні розміри та вага;
 • можливість підключення тих чи інших пристроїв;
 • тривалість заряджання тощо.

Якщо ви не можете самостійно підібрати акумуляторні батареї для шуруповерта, зверніться за допомогою до наших фахівців. Ми готові надати кожному клієнту повністю безкоштовну консультацію, пояснивши, які акумулятори краще використовувати по відношенню до конкретного пристрою, якими вони повинні мати технічні характеристики і в чому полягають переваги їх придбання саме у нас.

Плюси наших товарів

Багато наших товарів користуються значним попитом унаслідок наявності великої кількості різноманітних переваг. Одним із пристроїв, яке відрізняється попитом останнім часом, є акумулятор для електроінструменту Metabo. Його переваги, як і багатьох інших батарей нашого сайту, полягають у наступному:

 • тривалий гарантійний період;
 • простота обслуговування;
 • легкість у використанні;
 • невелика вага та габаритні розміри;
 • доступна для більшості покупців вартість;
 • повна відповідність фактичних характеристик зазначених у документації.

Не менш популярним також є і акумулятор Макіта 18 вольт. Щоб отримати більш детальну інформацію про нього, слід перейти на відповідну сторінку сайту або ж зв'язатися з нашими менеджерами по роботі з клієнтами за вказаними на порталі контактними даними.

Зверніть увагу, у нас ви також маєте можливість замовити електричний відбійний молоток для його подальшого використання при проведенні ремонтних робіт.

Основні види акумуляторів для електроінструменту

В даний час на ринку є велика кількість різноманітних типів акумуляторів, які можна використовувати для забезпечення стабільної роботи різного електроінструменту. Серед основних видів таких пристроїв найбільшим попитом користуються:

 1. Нікель-кадмієві. Такі пристрої з'явилися одними з перших. Незважаючи на це, все ж таки багато приладів досі їх використовують. Такі акумулятори відрізняються своєю довговічністю, можливістю працювати в некомфортних умовах, тривалістю зберігання без втрати заряду, а також швидкою зарядкою. У цьому варто звернути увагу, зокрема, і «ефект пам'яті». Це основний недолік нікель-кадмієвих батарей. Йдеться про зниження ємнісного заряду внаслідок зарядки не остаточно розрядженого акумулятора. Також до недоліків можна віднести великі габаритні розміри та значну вагу.
 2. Нікель-металгідридні. Ця група батарей виникла через необхідність зменшення габаритних розмірів і ваги старіших версій акумуляторів - нікель-кадмієвих. Також нові пристрої мають маловиражений ефект пам'яті заряду та не дуже високу токсичність. Серед недоліків варто врахувати обмежений температурний режим роботи, короткий термін служби, втрату заряду у стані спокою, тривалість заряджання та заборона на повний заряд.
 3. Літій-іонні. Такі пристрої є першими акумуляторами, які не мали ефектів пам'яті заряду. До того ж їх ємність перевищувала аналогічний параметр старіших моделей у кілька разів. Крім цього, до переваг цих батарей можна віднести їх невелику вагу і компактні розміри. Серед недоліків фахівці відзначають максимальний термін служби, що становить 3 роки, підвищені вимоги до використання, вибухонебезпечність, необхідність застосування лише рідної зарядки, а також відносно висока вартість.
 4. Літій-полімерні. Ці акумулятори мають покращені якості попередньої категорії батарей. Їхня форма може бути максимально тонкою і легкою. При цьому значно знижено рівень вибухонебезпечності.

Окрім самого акумулятора, у нас ви можете придбати й інші прилади. У каталозі можна знайти компресор повітряний від виробника вітчизняного або зарубіжного. Доставка товару відбувається протягом нетривалого періоду часу до всіх міст країни.Батарея акумуляторна Vitals SmartLine ASL 1840 P

Батарея акумуляторна Vitals SmartLine ASL 1840 P

Тип:батарея акумуляторна
Батарея акумуляторна Vitals SmartLine ASL 1830 P

Батарея акумуляторна Vitals SmartLine ASL 1830 P

Тип:батарея акумуляторна
Акумулятор METABO Li-Ion 18 В 5,2 Ач

Акумулятор METABO Li-Ion 18 В 5,2 Ач

Тип:акумулятор
3993.00 грн. 2698.87 грн.
Акумулятор Makita LXT BL1860B

Акумулятор Makita LXT BL1860B

Тип:акумулятор
5500.00 грн.
Акумулятор Makita LXT BL1850B

Акумулятор Makita LXT BL1850B

Тип:акумулятор
5599.00 грн. 4899.13 грн.
Акумулятор Makita LXT BL1840B

Акумулятор Makita LXT BL1840B

Тип:акумулятор
4300.00 грн.
Акумулятор Makita LXT BL1830B

Акумулятор Makita LXT BL1830B

Тип:акумулятор
3500.00 грн.
Акумулятор Li-ion BL1815N Makita

Акумулятор Li-ion BL1815N Makita

Тип:акумулятор
3100.00 грн.
Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)