Генератори бензинові в в Вінниці

Генератори бензинові в в Вінниці

Сьогодні все більше приватних осіб постачають свої приватні будинки та дачні ділянки електрогенераторами. Також дані пристрою незамінні на будмайданчиках, де ще немає підключення до електричної мережі. Вибір генераторів енергії дуже великий. Окремо розрізняються моделі з різними робочими параметрами, різним типом палива, яке необхідно їм для роботи, також є стаціонарні та переносні пристрої.

Ви часто думаєте про купівлю бензинового генератора в Вінниці чи Бердичеві? Тоді нам є що вам запропонувати! Але для початку розглянемо переваги і специфіку роботи пристроїв, що працюють на бензині.

Головні критерії вибору бензинового генератора

Основним критерієм вибору такого пристрою, звичайно, є вид палива, на якому він працює. Світ багатий на родовища палива, що призвело до надзвичайного розвитку технологій та переробки різних корисних копалин. Зокрема, бензин на сьогоднішній день є одним із найдоступніших джерел енергії не тільки для двигуна автомобіля, але й для генератора енергії.

Саме з бензиновим генератором 3х фазним ми найчастіше маємо справу при аварійному електропостачанні. Конструкція цих машин робить їх відносно дешевими, і вони дуже хороші як агрегати для дому або невеликого будівництва. Двигуни, які вони містять, відносно прості у конструкції, що спрощує їх обслуговування.

Низький рівень шуму, який вони роблять, робить цей тип пристрою практично безшумним. Однак, слід пам'ятати, що двигуни, що працюють на бензині, теоретично менш життєздатні при інтенсивному використанні порівняно з дизельними конкурентами. З іншого боку, бензин має незаперечну перевагу – цей вид палива більш стійкий до низьких температур, тому заводити такий мотор взимку набагато простіше.

Увага! У нас на сайті крім генераторів також можна замовити електричні фарбопульти, повітряні компресори, деревообробні верстати та інші електроінструменти.

Власники популярних автономних бензинових генераторів повинні знати кілька правил їх експлуатації:

  • Здійснювати обслуговування двигунів, що працюють на цьому паливі, дуже просто і не дорого.
  • Перший невеликий профілактичний огляд приблизно за 100 годин роботи.
  • При використанні деяких сучасних пристроїв генератор сам повідомить необхідність деяких профілактичних дій.
  • У випадку бензинового генератора потрібно уважно ставитися до якості суміші. Це паливо через деякий час втрачає свої властивості і не повинно бути в баку більше 30 днів.
  • Зміни температури та пов'язане з цим випаровування призводять до погіршення параметрів суміші. Отже, якщо ви збираєтеся залишити генератор без дії більше ніж на місяць, варто спорожнити паливний бак, щоб не пошкодити двигун або його компоненти при повторному вмиканні.
  • Також варто звернути увагу на тип палива, рекомендований виробником машини. Як правило, октанове число 95, але завжди краще переконатися в цьому, уважно вивчивши інструкцію з експлуатації.

Увага! У нас на сайті ціни на бензинові генератори для дачі максимально доступні плюс регулярно діють знижки та акції. Ми допоможемо вам суттєво заощадити!

Вибір брендів

Паливо правильної якості надзвичайно важливе. Гарантія часто не розповсюджується на пошкодження системи, пов'язані з використанням бензину, що не відповідає вимогам, вказаним виробником машини.

Для дому та дачі одним із найкращих варіантів буде генератор бензиновий 5 кВт, купити в Україні який можна на нашому сайті. З власного досвіду, ми можемо порекомендувати такі бренди, як Штиль, Керхер, Стенлі, Віталс, оскільки генератори цих виробників користуються заслуженим попитом серед споживачів, а різноманітність їх моделей дозволяє підібрати саме ту, яка відповідає вашим потребам.

Низькі експлуатаційні витрати, тривалий термін служби при своєчасному обслуговуванні, висока надійність, а у разі несправності простий та швидкий ремонт – ось основні переваги бензинових генераторів. Якщо перед вами стоїть непросте завдання на вибір агрегату і у вас є кілька питань, на які ніде не можна знайти відповіді – зв'яжіться з нами. Наша команда фахівців буде рада надати цінні поради та рекомендації, які допоможуть вам зробити найкращий вибір, а за необхідності підібрати все супутнє обладнання (потужний паяльник для зварювання труб, штроборіз, плиткоріз, шліфувальні інструменти тощо).Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)