Зварювальні апарати (інвертори) в в Вінниці

Зварювальні апарати (інвертори) в в Вінниці

Потреба у зварюванні може виникнути у будь-який момент проведення ремонтних робіт. Найчастіше – при роботі з каркасами поза домом. Але й у звичайний час зварювальне обладнання краще мати десь у гаражі: на випадок непередбачених поломок або бажання, що різко виникло, щось змайструвати.

Але видів зварювальних апаратів існує безліч і не кожен підійде для будь-якого виду робіт. Крім того, всі вони відрізняються ціною та складністю освоєння. Для того, щоб допомогти покупцеві точно визначитися з товаром, наш інтернет-магазин зварювального інструменту надає якісні консультації у професіоналів. Якщо ж вам не хочеться говорити з людьми або ви випадково натрапили на наш сайт, пропонуємо ознайомитися з коротким текстовим описом.

Яке зварювальне обладнання буває

Також ми звертаємо вашу увагу на те, що в каталозі є професійні шуруповерти, болгарки, дрилі та інше обладнання, необхідне як професіоналу, так і майстру-початківцю.

Отже, існує п'ять видів зварювального обладнання:

 • Трансформатор – найпростіший із усіх типів. Він надійний, недорогий щодо інших типів та простий у освоєнні. Але в той же час такий пристрій досить масивний і підходить в основному для дугового зварювання. Підійде для домашнього використання та простих ремонтних робіт, де надійність важлива більше за красу.
 • Зварювальний Інвертор з часом зазнав змін на краще. Насамперед, став меншим у розмірах, що значно спрощує роботу. Від трансформатора відрізняється тим, що працює за принципом імпульсного перетворювача. З мінусів досить висока ціна.
 • Напівавтомат ідеально підходить для тих, хто ще ніколи не працював зі зварюванням або лише починає. Зварювання дугове, але шанс залишити негарний шов значно нижче, ніж при використанні трансформатора.
 • Споттер відрізняється не лише ціною, а й способом застосування. Апарат використовують для точкового зварювання. Для дому він не підійде, але добрий у роботі з деталями автомобілів або на маленькому виробництві.
 • Напівавтомат-інвертор є найдорожчим обладнанням. Але його ціна повністю виправдана високим рівнем зручності, середньою вагою та широким функціоналом. За допомогою такого інвертора можна зробити будь-який тип зварювання. Найкраще підходить для тих, хто вже має досвід роботи з такими пристроями.

Але щоб купити зварювальний апарат для будинку не завжди достатньо знати лише про їхні види. Крім них, обладнання ділиться за типами, яких існує три. Від них залежить швидкість роботи.

 1. Побутовий тип підходить для нетривалих робіт. Такі апарати працюють до півгодини, після чого їм потрібна перерва. В принципі, підійдуть для дому та робіт низької складності. Цей вид буде найдешевшим.
 2. Обладнання професійного типу значно перевищує побутові в максимальній тривалості роботи. Такі апарати можуть працювати до восьми годин безперервно. Але при цьому і часу на «відпочинок» їм потрібно більше.
 3. Промисловий тип не підходить для дому, але використовується на виробництві. Роботи з ним можна проводити кілька змін без зупинок, а часу на «відпочинок» потрібно порівняно мало.

Тепер більш зрозуміло, що побутовий напівавтомат або трансформатор будуть оптимальними варіантами для роботи будинку. Професійний для простих робіт брати немає сенсу, тому що від виду залежить виключно час роботи та швидкість, але не якість.

Основні різновиди

Ось про вид зварювання замислитися варто. Тут теж є кілька, а точніше п'ять різновидів і не всі підійдуть для домашнього використання. Ходімо від простого до складного, коротко описав кожну:

 • Дугове ручне зварювання є найпростішим. Працює з будь-якою якістю струму та при мінімальній напрузі. Але при такому розкладі все залежить від уміння варити, а отже, у новачка шов може вийти невисокої якості.
 • Напівавтоматичне зварювання буде набагато швидше в роботі, та й від навичок працюючого тут залежить значно менше. Відрізнятиметься і середовище: при напівавтоматичному типі воно газове.
 • Аргонно-дугове зварювання підійде для роботи з нержавійкою та кольоровими металами. Вимагає багато часу для роботи, але забезпечує найвищу якість шва. Це вже другий вид, при якому багато залежатиме від умінь.
 • Точкова підійде для роботи з тонким металом, що використовується в промисловості.
 • Плазмове зварювання буде найдорожчим, але й найякіснішим. Загалом, єдиним її мінусом і є ціна. В іншому ж такий тип найшвидший і найнадійніший.

Зварювальний апарат виробляють як в Україні, так і закордоном, але різниця як буде невелика. Тому рекомендуємо придбати апарати вітчизняного виробництва, щоб не витрачати зайві гроші.

Наш магазин спеціалізується на різній техніці, тому може запропонувати величезний асортимент товарів. Для ремонту або швидкого ремонту в домашніх умовах може знадобитися також електричний шліфувальний інструмент. Він, до речі, зможе виправити невдалий шов за перших спроб роботи зі зварюванням.Зварювальний апарат Tex.AC MINI - ТА-00-109

Зварювальний апарат Tex.AC MINI - ТА-00-109

Робоча потужність:6,4 кВт
Гарантія (міс):36
Комплект зварювальний апарат Vitals B 1600 + Маска Vitals 1500

Комплект зварювальний апарат Vitals B 1600 + Маска Vitals 1500

Тип:зварювальний апарат + маска
4916.00 грн.
Зварювальний апарат напівавтоматичний Тех.АС ТА-00-622

Зварювальний апарат напівавтоматичний Тех.АС ТА-00-622

Потужність:7,6
Гарантія (міс):36
14292.00 грн.
Зварювальний апарат інверторний Тех.АС ММА 300 ТА-00-011

Зварювальний апарат інверторний Тех.АС ММА 300 ТА-00-011

Потужність:7,5 кВт
Гарантія (міс):36
5994.00 грн.
Зварювальний апарат інверторний Тех.АС ММА 250 ТА-00-352

Зварювальний апарат інверторний Тех.АС ММА 250 ТА-00-352

Потужність:6,4 кВт
Гарантія (міс):36
4840.00 грн.
Зварювальний апарат Vitals Professional MTC 4000 Air

Зварювальний апарат Vitals Professional MTC 4000 Air

Тип:зварювальний апарат
Потужність:4.8
Зварювальний апарат Vitals Professional A 1600k Multi Pro

Зварювальний апарат Vitals Professional A 1600k Multi Pro

Тип:зварювальний апарат
Потужність:5.1
Зварювальний апарат Vitals MMA 1400

Зварювальний апарат Vitals MMA 1400

Тип:зварювальний апарат
Потужність:4.95
Зварювальний апарат Vitals Master MMA -1400 T Smart

Зварювальний апарат Vitals Master MMA -1400 T Smart

Тип:зварювальний апарат
Потужність:4.2
Зварювальний апарат Vitals Master MIG 1600

Зварювальний апарат Vitals Master MIG 1600

Тип:Зварювальний апарат
Потужність:5,6
Показано від 1 до 12 з 25 (всього сторінок: 3)