Профнастил в в Вінниці

Профнастил в в Вінниці

Профнастил - потрібний покрівельний матеріал. Головними перевагами матеріалу є доступна ціна, невелика вага, простота в монтажі, вогнестійкість, міцність, палітра кольорів.

Види профнастилу та сфери його застосування

За типом міцності листи маркують С, Н, СР. Відповідно профнастил ділитися на покрівельний, несучий та стіновий.

  • С (стінний) - використовують для полегшених перегородок. Призначений для обшивки споруд, стін, огорож та конструкцій без особливого навантаження.
  • Н (покрівельний) – витримують великі навантаження, має найвищі показники міцності.
  • НС - поєднання двох попередніх типів, універсальний матеріал з більш складними хвилястими вигинами, рельєфами та лініями, що може служити і для даху, і для огорож.

Залежно від покриття аркуша визначаються експлуатаційні можливості матеріалу. Профнастил буває оцинкований, з полімерним покриттям та алюмооцинкований. Основа оцинкованого листа вкрита цинком і чим товстіший шар, тим більший термін служби профнастилу. Другий тип покриття має на увазі нанесення на цинковий шар захисний шар поліуретану або поліестеру. Третій вид характеризується поєднанням алюмінію та цинку і йому властива висока корозійна стійкість.

Асортимент кольорової гами дуже різноманітний: однотонне забарвлення, камінь, дерево, цегла. Стандартна довжина 1,5-12 м, ширина від 0,6 до 1,15 м.

Як вибрати металопрофіль та особливості монтажу

На що звертати увагу при купівлі профнастилу?

  1. Купуйте товар тільки у перевірених виробників.
  2. Упаковка має бути неушкодженою. Це допомагає уникнути появи іржі, мікротріщин, подряпин.
  3. Звертайте увагу на маркування та наявність цинку. Чим вищий його вміст, тим довше прослужить покриття.
  4. При покупці враховуйте товщину профнастилу, тому що в різних сферах застосування може бути різне навантаження на листи. Зазвичай товщина сталі 0,4 - 0,8 мм.
  5. Дуже низька ціна профнастилу може свідчити про використання неякісної дешевої сировини.

На вартість покриття впливає товщина, покриття, виробник та інші фактори.

При монтажі важливо використовувати якісні кріплення. Щоб вони не такі були помітні, фарбування шурупів має повністю відповідати кольору профнастилу, а гумова прокладка туго закріплюватися до листа. До того ж фарба захистить кріплення від негативних дій. Для зниження шуму можна використовувати звукоізоляційну прокладку.

Купити профнастил у Вінниці

Якісні матеріали від відомих та надійних виробників представлені у магазині Ортек. Вас приємно здивує вартість та асортимент будматеріалів. Менеджери, які працюють у компанії, нададуть вам професійну консультацію та допоможуть купити все необхідне для будівництва. Щоб заощадити ваш час, є можливість замовити недорого профнастил онлайн. Можлива доставка матеріалів по Вінниці та області.Показано від 1 до 12 з 15 (всього сторінок: 2)