Рубероїд в в Вінниці

Рубероїд в в Вінниці

Кожна людина хоча б раз у житті чула про руберойд. Його використовують уже давно у покрівельних роботах. Для укладання даного покриття не потрібно використовувати спеціальне обладнання, тому що впоратися з цим навіть непрофесіонал.

Компанія ORTEK завжди піклується про своїх клієнтів, гарантує найкращі пропозиції у будівельній сфері, високу якість продукції, асортимент товару. Ціна руберойду у Вінниці, його розміри та основні характеристики вказані на сайті ortek.ua.

Що таке руберойд?

Сучасний руберойд – це покрівельний гідроізоляційний матеріал. В його основі використовують спеціальний картон, склополотно або скловолокно, які просочують нафтовими бітумами або полімерами, а на верхній шар наносять посипання. В якості посипок можуть використовувати крейду або тальк, пісок, лускату слюдяну або кам'яну крихту.

Вигляд посипання верхнього шару:

  • великозерниста,
  • дрібнозерниста,
  • луска,
  • пилоподібна.

Перед покупкою потрібно визначитися для яких робіт використовуватиметься руберойд, для цього варто розібратися в його видах та марках, ознайомитися з характеристиками та перевагами.

Маркування та види руберойду

Існує дуже багато видів руберойду - класичний, євроруберойд, армований, самоклеючий, спрямовуваний, броньований, рідкий, уніфлекс. Вони відрізняються основою, способом настилу, терміном служби та характеристиками.

Більш сучасним і затребуваним є євроруберойд. Його основа склополотно або скловолокно, верхнє посипання кам'яна крихта, а нижня - пісок.

Використовують не лише як покрівлю, а й як гідроізоляційний матеріал для різних конструкцій.

На упаковці євроруберойду вказують маркування. Перша буква означає вид основи Е – поліестер, Х – склополотно, Т – каркасна склотканина. Друга вказує на призначення: К – покрівельний, П – підстилковий. Третя буква: До наявності посипання, П – її відсутність.

Спосіб укладання та переваги

При настилі полотна рулон поступово розгортають і фрагментами нагрівають нижню сторону до 180-240 °С газовим пальником. Бітумне покриття починає плавитися. Далі розкочують на поверхні даху і щільно притискають для кращого зчеплення. Термін служби такого матеріалу близько 30 років, при дотриманні технології укладання.

Євроруберойд має ряд переваг:

  1. Довговічність.
  2. Низька вартість.
  3. Простота укладання.
  4. Гнучкість.
  5. Гідроізоляційні властивості.
  6. Щільність та міцність.

Де купити євроруберойд у Вінниці?

Якщо ви хочете заощадити свої гроші, сили та купити руберойд У Вінниці, який прослужить тривалий термін, то це можна зробити в магазині Ортек.

Компанія співпрацює лише з надійними постачальниками, тому відповідає за якість продукції. На сайті ви можете замовити онлайн євроруберойд у рулонах за вигідною ціною. ORTEK пропонує оформити швидку доставку по Вінниці та області. Якщо виникнуть запитання, зверніться до наших менеджерів за телефоном 067 593 3869.Євроруберойд ОРЕОЛ-1 ХПП 2.0, 15 м²

Євроруберойд ОРЕОЛ-1 ХПП 2.0, 15 м²

Тип:євроруберойд
Основа:склохолст
Об'єм:15 м²
931.00 грн.
Євроруберойд ОРЕОЛ-1 ХКП 4.0, 10 м²

Євроруберойд ОРЕОЛ-1 ХКП 4.0, 10 м²

Тип:євроруберойд
Основа:склохолст
Об'єм:10 м²
871.00 грн.
Євроруберойд Бітумакс ОРЕОЛ-1 ХКП 4.0, 10 м²

Євроруберойд Бітумакс ОРЕОЛ-1 ХКП 4.0, 10 м²

Тип:євроруберойд
Основа:склохолст
Об'єм:10 м²
1055.00 грн.
Євроруберойд Бітумакс ОРЕОЛ-1 ЕКП 4.0, 10 м²

Євроруберойд Бітумакс ОРЕОЛ-1 ЕКП 4.0, 10 м²

Тип:євроруберойд
Основа:поліестер
Об'єм:10 м²
1175.00 грн.
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)