breadcrumbs_revolution_theme

Торгова марка STIHL – це якісний професійний інструмент для будь-яких потреб. Майже 100 років STIHL має репутацію надійного інструменту.

Якісні пили, обприскувачі, тримери, мотокоси, кущорізи, мінімийки, аератори, газонокосарки вирізняються високою надійністю та витривалістю, а бензопили Штіль давно вже стали класикою серед бензоінструменту.

Будівельний маркет «Ортек» у Вінниці є офіційним представником STIHL. На сторінках інтернет-магазину ви маєте можливість детально ознайомитись з каталогом та характеристиками STIHL, отримати якісну консультацію спеціаліста.

В нашому магазині можна придбати продукцію Штіль, витратні матеріали, комплектуючі, запчастини. Досвідчені менеджери допоможуть обрати оптимальний варіант та купити продукцію Штіль.

Звертаємо увагу! На асортимент STIHL доставка кур’єрськими службами не розповсюджується. Продаж продукції Штіль здійснюється виключно самовивозом із магазину за адресою: м. Вінниця, вул. Шмідта 22а.

Придбавши STIHL в «Ortek» ви отримуєте високий рівень якості, сервісу, знижки та акції на весь перелік товару. Оцініть наші переваги, купуючи в «Ортек»!