Дошка в в Вінниці

Дошка в в Вінниці

Дошка - незамінний будматеріал у будь-якому будівництві. Цей пиломатеріал користується великим попитом і є оптимальним варіантом за ціною та якістю. Щоб купити якісний матеріал у Вінниці, розглянемо які види та характеристики вона має та на що звертати увагу при покупці.

Сфера застосування дошки

Дошка виходить у результаті розпилювання лісоматеріалу радіальним та тангенціальним способом. Радіальне розпилювання здійснюють по перерізу через середину колоди. Такий спосіб дозволяє отримати якісний матеріал, але у зв'язку з великими відходами вартість його дорожча. Тангенційне розпилювання має мінімальні відходи, але якість нижча і, відповідно, менша ціна. Її використовують для чорнових робіт.

Вироби бувають стругані та нестругані.

Найпопулярнішою сировиною є сосна, ялина, осика, вільха, модрина, кедр, ясен.

Пиломатеріал широко використовується в різних сферах через свої властивості, характеристики та доступну ціну. Найбільш поширені:

  • меблеве виробництво;
  • будівля альтанок, терас, лазень, госп будівель, огорож;
  • оздоблювальні роботи;
  • будівництво будинків (каркаси, підлога підлоги, кроквяні системи та обрешітка дахів, виготовлення вікон, створення опалубків для заливання фундаменту).

Сфера застосування залежить від виду дошки та її характеристик. Правильно підібраний матеріал продовжує термін служби конструкцій.

Види дощок та їх характеристики

Всі види пиломатеріалу відрізняються способом розпилювання та обробки.

Існує дошка:

  1. обрізна;
  2. необрізна;
  3. напівобрізна.

У необрізній дошці краї не спиляні або частково спиляні. Товщина від 25 до 60 мм.

Обрізна дошка правильної геометричної форми, бічні кромки проходять обробку і на них відсутня кора. Вона більш стійка до вологи і має гарний візерунок. Технічні показники та якість безпосередньо залежить від методу розпилу. З її допомогою роблять усі види оздоблювальних робіт. Обрізна дошка має попит не тільки в будівництві, але і в меблевому виробництві. Цей пиломатеріал може мати різні параметри: товщина від 5 до 50 мм, ширина від 15 до 240 мм, а довжина до 6 м.

Напівобрізні дошки можуть мати обзол тільки з одного боку, інші краї та поверхня оброблені. Вартість її значно нижча за обрізну.

При виборі пиломатеріалу враховуйте, що якісна дошка повинна мати мінімум сучків, не повинно бути тріщин, вибоїн, плісняви, оскільки це знижує якість пиломатеріалу та зменшує термін служби. Зверніть увагу, з якої сировини вона виготовлена, оскільки кожна порода дерева має свою ціну та унікальні властивості.

Де недорого купити обрізну дошку у Вінниці та області?

Знаючи всі тонкощі, які потрібно враховувати при покупці, ви зможете легко купити необхідний матеріал. Інтернет-магазин ORTEK відповідає за якість товару та надає широкий асортимент будматеріалів. На сайті ви можете ознайомитися з цінами, розмірами та недорого замовити обрізну дошку онлайн. Є можливість оформити доставку по Вінниці та області.Показано від 1 до 12 з 25 (всього сторінок: 3)