Болгарки в в Вінниці

Болгарки в в Вінниці

Шліфувальна машина - це електроінструмент, який призначається для різання, шліфування, зачистки кам'яних, металевих виробів з каменю, металу, бетону, тощо. Для того, щоб визначитися з вибором, підібрати звичайну або міні кутову шліфувальну машину необхідно врахувати багато характерних особливостей пристрою.

На що звертати увагу при виборі електроінструменту

Фахівці рекомендують оцінювати та вибирати моделі за такими критеріями:

  • Розмір та товщина шліфувального диска. Є маленькі 115 мм, 125 мм, так і досить великі - 230 мм. Шліфувальні машини розміром від 125 мм повинні використовуватись лише професіоналами, а для домашнього використання буде достатньо диска діаметром 115 чи 125 мм. Товщина диска також є важливим параметром. Це позначається на жорсткості та міцності. Для різання більш твердих матеріалів, бетон або метал, слід використовувати більш товсті леза, наприклад, товщиною 3-5 мм. Для обробки менш твердих матеріалів досить дисків діаметром близько 2 мм. При виборі дисків важливо визначити: робочий кут, тип матеріалу, фрикційне покриття, сегментацію структури, твердість і призначення.
  • Потужність та швидкість: болгарка 125 із плавним пуском може мати потужність 800 Вт, але є моделі, які відрізняються потужністю 1300 Вт. Варто розуміти - потужний шліфувальний пристрій із хорошою продуктивністю не гальмує під навантаженням, в свою чергу, гарантує більш ефективне різання твердих матеріалів, забезпечує тривалий термін служби пристрою. Правильний вибір потужності впливає на ефективність різання та шліфування, знижує ризик перегрівання пристрою та його перевантаження при інтенсивному використанні.
  • Плавний пуск: важливий параметр для потужних шліфувальних машин. У потужної болгарки без «м'якого старту» така віддача, що доводиться кожен раз міцно тримати її в руках, щоб при включенні вона не вирвалася й нікого не поранила. Що стосується моделей зі м'яким пуском, вони повільно розганяються, не дають відчутної віддачі.
  • Контроль швидкості: дуже корисна функція, яка дозволяє регулювати швидкість обертання шліфувального диска, глибину проникнення в матеріал.
  • Зручність використання. Пристрої досить габаритні та важкі, тому для безпеки використання важливо щоб його зручно було тримати в руках. Також важлива ергономіка, баланс моделі, наявність кришки.
Увага! Якщо вас цікавлять подробиці оформлення замовлення чи ви хочете уточнити, наприклад, скільки коштує дриль, кутова шліфувальна машина тощо. Звертайтеся до менеджерів нашого сайту прямо зараз.

Акумуляторні шліфувальні машини

На ринку з'являється все більше акумуляторних кутових шліфувальних машин. Відсутність кабелю в даному випадку надає перевагм: інструмент можна використовувати там, де немає розетки на 220 Вт, не потрібно тягнути подовжувач, кабель не заплутується.

Вони відрізняються набагато більшою мобільністю й повною незалежністю від електроустановки. Завдяки цьому ідеально підходять для роботи в місцях без доступу до мережі - в саду чи під час будівельних робіт в будівлях, де ще не була проведена електрична мережа. Однак слід пам'ятати, кутові шліфувальні машини на акумуляторі через вбудовану батарею мають більшу вагу і вимагають регулярної зарядки.

Додаткові функції шліфмашини

Додаткові функції, реалізовані технологічні рішення можуть істотно вплинути на комфорт, ергономічність, безпеку та ефективність роботи. У стандартній комплектації виробники використовують такі функції, як плавне регулювання швидкості, антивібраційна система, автоматичне блокування пуску або обмежувач пускового струму (м'який пуск).

До додаткового оснащення можна віднести:

  • автоматичне балансування диска, дозволяє привести оснащення в рівновагу;
  • блокування пускової кнопки;
  • пилозбірник;
  • віброручка, м'які накладки.

Якщо ви плануєте купити болгарку в Вінниці (Житоимрі, Бердичеві) та не знаєте де це зробити максимально вигідно - звертайтеся до наших фахівців, які точно підкажуть оптимальний варіант. Покупці які проживають в інших містах України можуть скористатися зручною службою доставки продукції.

Отже, вибору кутової шліфувальної машини повинно передувати точне визначення ваших потреб по відношенню до пристрою. Неправильно підібрана болгарка знизить ефективність, комфорт та якість роботи. Не поспішайте з покупкою, перш ніж прийняти рішення, добре ознайомтеся із запропонованими в каталозі сучасними кутовими шліфувальними машинами. Ви можете відразу замовити будь-який інший необхідний електроінструмент, наприклад болгарку, штроборіз, електричні рубанки, дрилі, шуруповерти та багато іншого.Кутова шліфмашина Makita M9002

Кутова шліфмашина Makita M9002

Тип:болгарка
Потужність:1050 Вт
3220.00 грн.
Кутова шліфмашина Makita M0921

Кутова шліфмашина Makita M0921

Тип:болгарка
Потужність:2200 Вт
4634.00 грн.
Кутова шліфмашина Makita GA9050

Кутова шліфмашина Makita GA9050

Тип:болгарка
Потужність:2000 Вт
5657.00 грн.
Кутова шліфмашина Makita GA5030

Кутова шліфмашина Makita GA5030

Тип:болгарка
Потужність:720 Вт
3180.00 грн.
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita DGA504Z

Акумуляторна кутова шліфмашина Makita DGA504Z

Тип:болгарка
Гарантія (міс):36 міс
7990.00 грн.
Шліфмашина STANLEY кутова мережева 900 Вт STGS9125-TR

Шліфмашина STANLEY кутова мережева 900 Вт STGS9125-TR

Тип:болгарка
Потужність:900 Вт
1502.50 грн.
Шліфмашина STANLEY кутова мережева 710 Вт STGS7125-TR

Шліфмашина STANLEY кутова мережева 710 Вт STGS7125-TR

Тип:болгарка
Потужність:710 Вт
1350.00 грн.
Шліфмашина STANLEY кутова мережева 2,2 кВт SL229S-RU

Шліфмашина STANLEY кутова мережева 2,2 кВт SL229S-RU

Тип:болгарка
Потужність:2200 Вт
3299.50 грн.
Шліфмашина STANLEY кутова мережева 1050 Вт SGS105-TR

Шліфмашина STANLEY кутова мережева 1050 Вт SGS105-TR

Тип:болгарка
Потужність:1050 Вт
1655.00 грн.
Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-425

Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-425

Тип:болгарка
Потужність:1250 Вт
1710.00 грн.
Показано від 1 до 12 з 71 (всього сторінок: 6)