Електропили в в Вінниці

Електропили в в Вінниці

Вам потрібна електропила по дереву, яку можна час від часу використовувати для домашніх робіт, але ви не знаєте, яку купити? Говорячи про електричні моделі, не можна оминути тему їх порівняння з бензиновими аналогами. Обидва варіанти досить поширені на ринку, і при цьому не можна однозначно визначити, що електропили гірші або краще за бензинові. Все залежатиме від типу обраної моделі, а також поставлених завдань.

Основні характеристики

Говорячи узагальнено, електричні моделі набагато менші, набагато легші, але при цьому мають також і меншу потужність, ніж бензинові аналоги. Це дозволяє використовувати їх для робіт у саду та легких ремонтно-будівельних роботах. На жаль, незважаючи на невелику вагу електричних пил, вони мають не таку хорошу мобільність, оскільки їхнє переміщення обмежене шнуром. Але цей тип джерела живлення також має багато переваг:

  • легше у використанні;
  • екологічно чисте джерело одержання енергії;
  • безумовно тихіше у роботі;
  • не виділяє жодних вихлопних газів, тому пилу ланцюгову електричну можна легко використовувати навіть у закритих приміщеннях.

Увага! У нас ви можете додатково купити лобзик за доступною ціною, циркулярку, фрезер, пилу та багато іншого. Допоможемо оформити швидку та безпечну доставку інструменту у будь-який куточок України.

Яку електричну пилку вибрати

Однак рішення вибрати найнадійнішу ланцюгову електропилу - це не вирішення всіх проблем, пов'язаних із покупкою. Окремо взяті пристрої можуть дуже разюче відрізнятися своїми параметрами та можливостями. Тому при виборі моделі важливо звернути увагу на такі фактори:

  • Мережеві пили популярніші, але варто знати, що існують і аналогічні акумуляторні моделі. І хоча електропили на акумуляторі набагато важчі за свій прототип з кабельним підключенням, в деяких ситуаціях вони виявляються незамінними пристроями (особливо там, де поблизу немає розеток).
  • Потужність, що визначає продуктивність пристрою. Чим більша потужність пристрою, тим простіше буде пиляння твердої та товстої деревини. Саме тому, якщо в планах робота з більшим навантаженням, варто віддати перевагу пилі з потужністю двигуна понад 2 кВт.
  • Довжина напрямної шини. Як і у випадку з електроприводом, цей аспект має велике значення при виконанні важких робіт. Для звичайної обрізки гілок буде достатньо моделі, у якої напрямна дорівнює 30-35 см.
  • Вага. Хоча він прямо не впливає на ефективну роботу пили, але має вирішальне значення для комфортного використання інструменту. Легша пилка легше маневрує і менш стомлює при тривалому використанні.

Озброївшись знаннями про найважливіші параметри електропили, ми можемо розпочати пошук відповідних моделей. Які виробники зараз найбільш популярні і популярні?

Бренд Husqvarna, безсумнівно, є одним із найвідоміших виробників електроінструментів. Завдяки величезному досвіду та чудовій якості продукція цього виробника постійно входить до світових лідерів. Не менш відомим виробником електричних бензопил є японська компанія Makita. Однак кожен, хто хоч раз стикався з електроінструментами цієї марки, повинен був звернути увагу на їхню високу якість та відмінні параметри.

Ще один знаковий виробник – німецький Stihl. Її продукцію також можна з чистою совістю рекомендувати кожному користувачеві завдяки її чудовим параметрам, довговічності та бездоганній ергономіці. Однак, чи варто враховувати при покупці лише продукцію цих компаній-гігантів? Звичайно ж ні. На ринку є безліч хороших аналогів від менш відомих виробників, найкращі з яких можна знайти на нашому сайті. Звертайтеся і ми підберемо вам відповідні електропили, верстати точильні, лобзики, дрилі, шуруповерти, болгарки, зарядні пристрої та багато іншого.Ланцюгова електропила Кентавр СП-183

Ланцюгова електропила Кентавр СП-183

Тип:електропила
Потужність:1800 Вт
Пила ланцюгова (електрична) Тех.АС 2700 Вт ТА-03-227

Пила ланцюгова (електрична) Тех.АС 2700 Вт ТА-03-227

Потужність:2700
Гарантія (міс):24
4029.00 грн.
Пила електрична ланцюгова Тех.АС ТА-03-224
Outlet

Пила електрична ланцюгова Тех.АС ТА-03-224

Тип:електропили
Потужність:2300 Вт
Пила електрична Vitals Master EKZ 204 Black Edition

Пила електрична Vitals Master EKZ 204 Black Edition

Тип:пила електрична
Потужність:2000
Пила електрична Vitals EKZ 2040m

Пила електрична Vitals EKZ 2040m

Тип:пила електрична
Потужність:2000
3296.00 грн.
Електропила Vitals Master EKZ 2441

Електропила Vitals Master EKZ 2441

Тип:електропила
Потужність:2400
4469.00 грн.
Електропила Vitals Master EKZ 2440

Електропила Vitals Master EKZ 2440

Тип:електропила
Потужність:2400
Електропила VITALS EKZ 2240m

Електропила VITALS EKZ 2240m

Потужність:2200 Вт
Електропила STIHL MSE141 C-Q 35см

Електропила STIHL MSE141 C-Q 35см

Потужність:1400 Вт
4719.00 грн.
Показано від 1 до 12 з 27 (всього сторінок: 3)