Штроборізи в в Вінниці

Штроборізи в в Вінниці

Штроборіз, борозник, стіноріз - це все варіанти назви одного електроінструменту, який використовується для прокладки технічних штроб (свого роду канавок) в стіні, стелі, в підлозі. Найчастіше він застосовується електромонтажниками, сантехніками для проведення робіт в житлових, офісних, технічних приміщеннях.

Стіноріз, суміщає в собі ознаки міні циркулярної пили та кутової шліфувальної машини, але в більшому масштабі. Цей інструмент складається з великих відрізних дисків і габаритної основи, яке полегшує його переміщення по поверхні стіни. Введений в дію електродвигуном досить великої потужності та оснащений грамотно підібраним екраном, він може проробляти широкі та глибокі канавки в будівельній деревині, цеглі, блоках, збірному залізобетоні і будь-якому іншому будівельному матеріалі. Надалі в ці канавки укладаються електричні дроти чи інші компоненти системи.

Критерії оцінки штроборіза

Перед тим як вирішити який штроборіз вибрати потрібно провести грамотну оцінку штроборіза - ця задаче зовсім непроста. Існує чимало критеріїв, які слід перевірити перед покупкою:

  • Розмір дисків. Кожен штроборіз має конструктивні обмеження за розміром використовуваних дисків. Теоретично в деяких випадках можна використовувати диски меньшого діаметру, ніж рекомендується, але це заборонено інструкціями по експлуатації та правилами безпеки інструменту. Що стосується більш габаритних дисків, їх фізично не можна помістити та закріпити в пазах пристрою. Однак, слід пам'ятати, в разі нарізки стін важлива не тільки глибина канавки, а й її ширина, яка може відрізнятися в залежності від обраної моделі.
  • Потужність. Для того, щоб диск прискорився та дозволив прорізати, наприклад, бетон, штроборіз повинен бути дійсно потужним. Завжди варто вибирати двигун розрахунком, щоб в процесі роботи він не використав весь свій ресурс, а при виникненні потреби міг впоратися з рішенням більш складних завдань.
  • Ергономіка. Управляти штроборізом максимально просто, при цьому не означає, що із завданням легко впорається дилетант. Потрібно деякий досвід, щоб зробити пази рівними та рівномірно глибокими. Також важливо, щоб майстер міг зручно взяти штроборіз та утримувати його в бажаному напрямку. Ось чому важливий ергономічний дизайн інструменту та оптимальна вага (в ідеалі від 4 до 7 кг).
  • Наявність пилососа. Процес прорізування борозен супроводжується виділенням пилу, тому покупка штроборіза із точкою підключення для пилососа ніколи не буде поганою ідеєю. На жаль, в більш дешевих моделях такої можливості немає, в той час як в середніх та дорогих моделях кріплення пилососа є стандартним варіантом.

Також варто пам'ятати про такі особливості, як плавний пуск чи різні типи механізмів стабілізації роботи. Вони можуть продовжити термін служби електроінструменту, а також в рази підвищити комфорт роботи. Ще одним фактором, який заслуговує на увагу при виборі пристрою - це ціни на штроборіз. Для того, щоб придбати стандартну модель гарної якості знадобиться 3000-6000 гривень. На нашому сайті представлені позиції в даному ціновому сегменті.

Який штроборіз краще вибрати

Штроборізи - це інструменти, які повинні бути дійсно міцними та безпечними. Не виключено, що такими інструментами на практиці буде потрібно вирізати шматки дерева чи бетону. У нашому інтернет магазині є штроборізи напівпрофесійного сегменту із чудовими характеристиками за доступними цінами. Обладнання впорається з досить важкими умовами експлуатації та постійним використанням, ідеально підійде для ремонту будинку, а покупка такого інструменту не обтяжить сімейний бюджет.

Якість інструменту можна легко дізнатися, запустивши його поставивши під стіною:

  • штроборіз повинен працювати плавно, без ривків;
  • виключається розгойдування пристрою;
  • також неприпустимо «завивання» двигуна.

В роботі при нарізці борозен варто використовувати засоби захисту органів слуху, але сам механізм стінорізного верстата не повинен бути голоснішим, ніж якісна пилка, болгарка або кутова шліфмашинка.

Вибираючи відповідну модель, також варто приділити час вибору дисків. Одні підійдуть для різьблення по дереву, інші для бетону, треті для цегли. Тут багато можливостей, але краще купити штроборіз у Вінниці і відразу підібрати до нього хороші леза для роботи з будь-яким матеріалом у нас!Штроборіз Makita SG1251J + алмазні диски

Штроборіз Makita SG1251J + алмазні диски

Тип:штроборіз
Потужність:1400 Вт
19687.00 грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)