Цемент в в Вінниці

Цемент в в Вінниці

Будівництво неможливо уявити без використання обов'язкового компонента, такого як цемент - порошкоподібної речовини, яку виготовляють із штучних матеріалів на основі клінкеру, гіпсу та добавок. Купити цемент у Вінниці можна у нашому інтернет-магазині, попередньо ознайомившись з його характеристиками та властивостями.

Застосування цементу та його характеристика

Застосовують будматеріал для виготовлення бетону, залізобетонних конструкцій, при зведенні фундаменту, при цегляній кладці, облицювальних роботах, виготовленні тротуарних плиток та інших роботах.

Основні характеристики та властивості цементу:

 • Міцність складу - чим вища марка, тим більша щільність.
 • Водостійкість - властивість утримувати вологу і не руйнуватися.
 • Морозостійкість - здатність при перепаді температур не втрачати своїх властивостей.
 • Стійкість до корозії - мінімальний вплив негативного агресивного середовища.
 • Подрібненість - вартість дрібного цементу, значно дорожча, тому що твердне набагато швидше і з його використанням конструкція більш стійка.

При виборі цементу у Вінниці важливо звертати увагу не на одну конкретну властивість, а враховувати їх у сукупності, оскільки одні характеристики доповнюють інші та впливають на кінцевий результат.

Щоб не втратити основні якості даного будівельного матеріалу, дуже важливо дотримуватися умов зберігання та транспортування.

Марки та види цементу

Існує безліч видів цементного розчину (суміші):

 1. Портландцемент - має широке застосування, досить міцний, швидко твердне.
 2. Глиноземистий - що розширюється в процесі затвердіння.
 3. Пуцолановий - характерна морозостійкість та водонепроникність.
 4. Сульфатостійкий - портландцемент із добавками, які роблять його більш стійким до негативних впливів.
 5. Гідрофобний - стійкий під час експлуатації у водному середовищі.
 6. Фосфатний - має високу міцність.
 7. Карбонатний - стійкий до вуглекислого середовища.

Універсальними марками вважаються М400, М500, М600. М400 (міцність 400 кг/см²) та М 500 (400 кг/см²) використовують для приватного будівництва. М500 (500 кг/см²) і М 600 (600 кг/см²) мають більш високу міцність і застосовують для дорожнього будівництва, створення монолітних конструкцій, мостів, промислових об'єктів та інших робіт.

Ціна цементу у Вінниці

Цемент виробляється за однією технологією, але можуть відрізнятися пропорції домішок, мінеральних та інших речовин. Вартість суміші залежить від складу, міцності, виробника, розфасовки та інших показників. Продається переважно мішками по 25 і 50 кг. На упаковці вказується маркування, опис, склад. В інтернет-магазині ORTEK ви знайдете великий асортимент цементу за доступними цінами.

Ортек по 95% асортименту працює з виробниками без дистриб'юторів, що дозволяє надати найкращу пропозицію щодо вартості на ринку та швидкий зв'язок для вирішення питань якості. На сайті ви можете в будь-який зручний для вас час замовити цемент онлайн та оформити доставку будівельних матеріалів по Вінниці та області.Цемент будівельний Krumix M-500 (5 кг)

Цемент будівельний Krumix M-500 (5 кг)

Тип:цемент будівельний
Застосування:для заповнення отворів від елементів кріплення; для ремонту тріщин стін, всередині та на зовні приміщень; для вирівнювання горизонтальних та вертикальних поверхонь; для відливання декоративних виробів у формах
Колір:світло-сірий дрібнодисперсний порошок
42.00 грн.
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)